Kim jesteśmy?

Health Sport Recreo, czyli HSR.life

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów z zakresu profilaktyki zdrowotnej, w którym każdy z nas pracował w biurze, gdzie kreatywność pobudzała zazwyczaj jedynie filiżanka kawy. Chcąc od życia (i od pracy więcej), a zarazem łącząc pasję do aktywności fizycznej, zdrowych nawyków oraz pozytywnej interakcji społecznej, stworzyliśmy Health Sport Recreo.

Rozumiemy, że nie ma jednego sposobu na pracę

Czasem trzeba się skoncentrować, innym razem zrobić burzę mózgów ze współpracownikami lub popracować samodzielnie w ciszy i w skupieniu. Wszystko zależy od odpowiedniej postawy – dosłownie. W HSR.life wierzymy, że poprawa postawy ciała i jeszcze większa satysfakcja z wykonywanych zadań podczas pracy jest kluczem do wszystkiego, co robimy.

HSR.life

Twoje doświadczenia inspirują nas do działania

Dzięki nim poprzez ruch i połączenie zdrowia, designu i ekologii pokazać Tobie i sobie nawzajem, że nasze wartości społeczne i środowiskowe są najlepszą ścieżką do lepszego jutra.

Wierzymy, że i Twój styl pracy może być aktywny, a otaczająca Cię przestrzeń do pracy funkcjonalna. Nasze ekskluzywne meble gabinetowe są pięknie zaprojektowane, nie ograniczą Twojej swobody, są niezwykle proste w obsłudze, a ich użytkowanie przyniesie Ci szereg zalet prozdrowotnych. Twoje zadowolenie to nasze paliwo napędowe do dalszego działania i szukania jeszcze lepszych rozwiązań, aby jak najskuteczniej ułatwić Ci pracę.

Wszystko co robimy, robimy z pasją do zdrowego stylu życia. Chcemy w tym wspierać również Ciebie. Z nami nigdy już nigdy nie będziesz siedział zwyczajnie.

Recenzje użytkowników

Nasi partnerzy