Sprawdź nasze realizacje, w które włożyliśmy serce

Nowoczesność nie musi być skomplikowana. Wierzymy, że mniej znaczy więcej, dlatego geniusz najlepszych projektów leży w funkcjonalnej prostocie. To właśnie tak powstają projekty marzeń. Nowoczesne meble to różne kształty, różne podejścia, ale funkcja zawsze ta sama – aktywność i wsparcie w tym, co robisz. Bez wysiłku. Czyż nie tego właśnie szukasz w życiu?

Zobacz, jak genialne w zakresie ergonomii, eleganckie i stylowe nowoczesne meble sprawdzają się w przestrzeni biurowej, domowej lub takiej, jakiej tylko zapragniesz.

Wielokrotnie nagradzany Aeris Numo

To więcej niż jedynie wygodne, aktywne krzesło. Numo nieustannie podąża za Twoimi ruchami, dzięki czemu nigdy nie siedzisz zwyczajnie. W dodatku siedzisz w wielkim stylu zarówno w pracy jak i w domu. Dzięki ponad 30 wariantom kolorystycznym ten nowoczesny fotel dopasuje do wszystkich rodzajów wnętrz i funkcji - sal konferencyjnych, salonów, biur, sal koncertowych, restauracji, stołów jadalnych, a nawet na tarasie. Przekonaj się sam.

Zobacz produkty
Aeris 3Dee najlepszy aktywny kompan w biznesie

Aktywny fotel 3Dee porusza się w górę i w dół, dzięki czemu Twoje ciało pozostaje aktywne i zwiększa przepływ krwi do wszystkich organów - w tym do mózgu.

Zobacz produkty
Siedź aktywnie, jak chcesz i gdzie chcesz

Nowoczesny fotel Aeris Oyo utrzymuje Cię w ciągłym ruchu, niezależnie od tego, jak na nim usiądziesz. Dzięki pięknemu designowi, Oyo doskonale wpasuje się w domową przestrzeń.

Zobacz produkty
Doskonała, funkcjonalna ergonomia

Nasze realizacje są przykładem funkcjonalnego trybu pracy. Twoja przestrzeń do pracy, która uwzględnia ergonomiczne meble jest dla nas wyzwaniem, które realizujemy z pasją i nieskrywaną przyjemnością.

Zobacz produkty
HÅG Capisco i Home Office to połączenie doskonałe

Niepewne czasy zaowocowały tym, że więcej niż dotychczas pracujesz z domu? Wszyscy jesteśmy w tej samej sytuacji, dlatego stworzenie idealnego zakątka do pracy zdalnej stała się dla nas priorytetem. Zamiast kłaść się na kanapie z laptopem, zobacz, jak możesz pracować lepiej, aktywniej i bardziej kreatywne w swoim domu.

Zobacz produkty

aby zamówić fotele z serii HÅG, skontaktuj się z nami bezpośrednio

Nowoczesne meble są dopełnieniem każdej przestrzeni

Nawet najlepiej zaprojektowana i dobrze oświetlona przestrzeń jest niekompletna bez odpowiednich mebli. Nowoczesne meble to przede wszystkim proste linie, minimalizm, elegancja, ale również aktywność. Łączą w sobie funkcjonalność i estetykę, dzięki czemu każdy mebel wygląda efektownie i z równą łatwością spełnia swoje zadanie. Jak więc odróżnić aktywne, nowoczesne meble od innych? Odpowiedź na to pytanie mają nasi architekci. To właśnie oni na co dzień komponują niezwykłe projekty przestrzenne, podszyte linią innowacyjnych wzorów, wyrazistych materiałów oraz prostego i wyrafinowanego designu.

Współpracuj z nami i zaufaj naszym pomysłom

Wiemy, że chcesz, aby Twoje meble były tak wyjątkowe jak Ty. Wiemy też, że Twoje potrzeby różnią się od potrzeb innych. Dlatego oferujemy Ci projekty dopasowane do Twoich indywidualnych wymagań. Nasza nowoczesność w myśleniu i podejściu do projektowania oraz wsłuchiwanie się w Twoje potrzeby, sprawiają, że urządzanie przestrzeni jest bezproblemowe i prostsze, niż myślałeś. Projekty, z których jesteśmy dumni, inspirowane są codziennym życiem i potrzebą bycia aktywnym.

Geometria kształtów, ergonomia siedzenia, wyjątkowy, dopasowany do Ciebie design i dbałość o każdy szczegół to nasze asy w rękawie. Nasze nowoczesne meble są wynikiem wielu lat obserwacji ciała ludzkiego, dzięki czemu ich mechanizm i ręczne wykonanie to prawdziwy geniusz designu. Zobacz, jak doskonale sprostały wyzwaniom licznych przestrzeni i sprawdź, jak dopasują się do Twojego wnętrza.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?