Filozofia aeris

Gdy usiądziesz na jednym z naszych produktów, natychmiast zrozumiesz, co nami kieruje. Lecz do tego czasu, pozwól, że wyjaśnimy dlaczego robimy to, co robimy.

Właściwie jest to krótka historia. Człowiek został stworzony do ruchu. Dzieci poruszają się bez przerwy – jeśli im się na to pozwala. Niestety, ta naturalna potrzeba zostaje zatracona w toku nauki w szkole, a później w pracy. Zamiast się poruszać, ludzie siedzą. I siedzą zdecydowanie za dużo. Często więcej niż 11 godzin dziennie. Ciało się przeciwko temu buntuje, a swoje niezadowolenie wyraża poprzez napięcie, chorobę, czy też nadwagę. Aby taki tryb życia uczynić bardziej znośnym producenci tradycyjnych krzeseł wyposażają je w miękkie siedziska i szerokie podłokietniki, a także wszelkiego rodzaju guziki, dźwignie i inne techniczne udogodnienia.

Uważamy to nie tylko za absurd, ale wręcz rażące zaniedbanie, dlatego, że takie działania zupełnie pomijają przyczynę problemu. To właśnie z tego powodu stworzyliśmy aktywne siedziska 3D. Umożliwiają one naturalny ruch podczas siedzenia, którego nie jesteśmy w stanie uniknąć w codziennym życiu. Nazywamy to konceptem 3D ErgoDynamics. Ta opatentowana przez aeris idea sprawia, że użytkownicy aktywnych siedzisk czują się dobrze – i to jest dla nas najważniejsze.

aeris jest rodzinnym przedsiębiorstwem i czujemy się związani z każdym z naszych klientów. Stosujemy się do naszej koncepcji „Wyprodukowane w Niemczech” i cieszymy się, że otrzymaliśmy liczne patenty na potrzeby własnego rozwoju. Opracowujemy technologię i wszystkie elementy naszych produktów samodzielnie. To nie koniecznie zwiększa w znacznym stopniu zyski firmy, ale powoduje istotny wzrost satysfakcji i polepszenie zdrowia właścicieli naszych produktów. I to jest to, o co walczymy.

Sukces komercyjny naszych produktów jest dla nas ważny, ponieważ pozwala na prowadzenie badań i nieustanne zdobywanie wiedzy na temat tego, w jaki sposób przywrócić ruch w codziennych życiu człowieka. Pochlebia nam, że nawet renomowane marki próbują kopiować nasze rozwiązania. To pokazuje nowy kierunek w myśleniu o krzesłach i o potrzebach ludzkiego ciała, który my dawno temu uznaliśmy za słuszny.

Sądzisz, że mamy na tym punkcie obsesję? Masz rację! Wyciągnij, więc dla siebie z tego korzyść i poczuj się dobrze korzystając z naszych produktów!